Social Media

Pikniki Firmowe

Dobrze się piknikuje w dobrym towarzystwie!

Firmowy piknik najczęściej przybiera formę plenerowej imprezy, w trakcie której uczestnicy mogą brać udział w różnego rodzaju konkursach, smakować przygotowanych potraw czy korzystać z mniej lub bardziej wymyślnych atrakcji. Wspólnym mianownikiem każdej tego typu imprezy jest miło spędzony czas w gronie współpracowników oraz świetna okazja do integracji.

 

Często firmy zlecają nam przygotowanie pikników, na które pracownicy przychodzą ze swoimi rodzinami. W sposób szczególny dbamy wtedy o program wydarzenia, tak aby zapewnić masę frajdy dzieciom w każdym wieku, jak również o różnorodne menu, by każdy znalazł dla siebie coś smacznego.

 

Mamy doświadczenie nie tylko w organizacji oficjalnych gal firmowych, ale również sielankowych pikników integracyjnych. Możemy zorganizować dla Ciebie niebanalną imprezę tematyczną, nowatorskie warsztaty integracyjne, ciekawe pokazy artystyczne i koncerty gwiazd czy wspólne biesiadowanie przy ognisku. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły, jak również sami chętnie wychodzimy z inicjatywą, bazując na naszym doświadczeniu!

 

Jesteśmy zdania, że dobry firmowy piknik nie musi być ani duży, ani kosztowny – powinien być jednak odpowiednio przemyślany i zaplanowany. I w tym już nasza rola!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Zobacz galerię zdjęć z naszych realizacji eventów firmowych

Filmik Firmowy

Kliknij na jedną z poniższych pozycji, aby dowiedzieć się więcej:

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdziew ofercie TT AGE odpowiednią dla siebie propozycję. Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę wieczorną, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób. Skontaktuj się z nami!

Zrealizowane eventy

61st ICCA Congress

61st ICCA Congress

Data wydarzenia 07 listopada 2022

Tak wyglądał dzień 2 61 ICCA Congress 2022! Przygotowana przez nas wieczorna Dinner Gala odbyła się w Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva.

Data wydarzenia Kraków
#DOBRYhasztag

#DOBRYhasztag

Data wydarzenia 05 czerwca 2022

Na scenie ulokowanej w największym parku rozrywki w Polsce pojawili się ambasadorzy tego charytatywnego przedsięwzięcia m.in. Qczaj, Rafał Sonik, Dominika Kasińska oraz TikTokerzy.

Data wydarzenia Energylandia
Czyste Tatry

Czyste Tatry

Data wydarzenia 31 lipca 2021

Czyste Tatry to jedna z bardziej głośnych akcji społecznych w kraju. Co roku wolontariusze z całej Polski zjeżdżają się w celu posprzątania tatrzańskich szlaków. Efektem tej akcji, do tej pory, jest ponad 6 ton zebranych śmieci! 

Data wydarzenia Zakopane

Firmy, które nam zaufały

Charsznickie Pola Natury
AMARA
PWS Konstanta
Ryvu Therapeutics
INETUM
Berner
PGE Polska Grupa Energetyczna
Teva
Investa
Woodward Poland Sp. z o.o.
VSoft SA
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
UPC Polska
Star-Typ Sport
Zygmunt Chajzer
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"

Napisz do nas

    Treść Wiadomości*

    lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF