Social Media

Konferencje

Firmowe konferencje, kongresy i szkolenia to nasza specjalność!

Konferencje firmowe stanowią doskonałą okazję do tego, by zaprezentować klientom i mediom nowy produkt, przedstawić pracownikom wizję rozwoju na kolejne lata czy zaproponować potencjalnym partnerom możliwości współpracy. Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca firmowej konferencji, warto zadbać o jej odpowiednią oprawę tak, aby podkreślić nie tylko rangę wydarzenia, ale również wysoki poziom profesjonalizmu firmy w każdym obszarze działalności.

 

Kompleksowo organizujemy dla naszych klientów:

  • konferencje szkoleniowe dla pracowników,
  • kongresy firmowe dla współpracowników, mediów, partnerów,
  • konferencje promujące nowy produkt lub usługę,
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
  • konferencje połączone z networkingiem lub integracją.

 

Organizacja konferencji firmowych to jeden z filarów naszej działalności, a zarazem obszar, w którym świetnie się odnajdujemy, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży. Organizujemy wydarzenia na terenie całej Polski dla przedsiębiorstw z różnych branż, odpowiadając na ich indywidualne potrzeby.

 

Organizacją konferencji i kongresów zajmujemy się w sposób kompleksowy. Zapewniamy pełne wsparcie i opiekę na każdym etapie realizacji konferencji – od wyboru obiektu konferencyjnego, przez stworzenie scenariusza wydarzenia i pakietów konferencyjnych, po oprawę graficzną i multimedialną, wraz z dostarczeniem niezbędnego sprzętu. Chętnie wspieramy również naszych klientów podczas organizacji wydarzeń towarzyszących.

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Zobacz galerię zdjęć z naszych realizacji eventów firmowych

Filmik Firmowy

Kliknij na jedną z poniższych pozycji, aby dowiedzieć się więcej:

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdziew ofercie TT AGE odpowiednią dla siebie propozycję. Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę wieczorną, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób. Skontaktuj się z nami!

Zrealizowane eventy

61st ICCA Congress

61st ICCA Congress

Data wydarzenia 07 listopada 2022

Tak wyglądał dzień 2 61 ICCA Congress 2022! Przygotowana przez nas wieczorna Dinner Gala odbyła się w Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva.

Data wydarzenia Kraków
#DOBRYhasztag

#DOBRYhasztag

Data wydarzenia 05 czerwca 2022

Na scenie ulokowanej w największym parku rozrywki w Polsce pojawili się ambasadorzy tego charytatywnego przedsięwzięcia m.in. Qczaj, Rafał Sonik, Dominika Kasińska oraz TikTokerzy.

Data wydarzenia Energylandia
Czyste Tatry

Czyste Tatry

Data wydarzenia 31 lipca 2021

Czyste Tatry to jedna z bardziej głośnych akcji społecznych w kraju. Co roku wolontariusze z całej Polski zjeżdżają się w celu posprzątania tatrzańskich szlaków. Efektem tej akcji, do tej pory, jest ponad 6 ton zebranych śmieci! 

Data wydarzenia Zakopane

Firmy, które nam zaufały

Charsznickie Pola Natury
AMARA
PWS Konstanta
Ryvu Therapeutics
INETUM
Berner
PGE Polska Grupa Energetyczna
Teva
Investa
Woodward Poland Sp. z o.o.
VSoft SA
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
UPC Polska
Star-Typ Sport
Zygmunt Chajzer
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"

Napisz do nas

    Treść Wiadomości*

    lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF