Social Media

Eventy Hybrydowe

Nowoczesne eventy hybrydowe, czyli połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym.

Czym są eventy hybrydowe? Są to wydarzenia, w których część uczestników bierze udział stacjonarnie, natomiast pozostała grupa uczestniczy online, jednak w zależności od specyfiki eventu, również bierze mniej lub bardziej czynny udział w wydarzeniu. Eventy hybrydowe to odpowiedź na potrzeby firm, które ogranicza bariera geograficzna (pracownicy z różnych miast lub państw) lub organizacyjna (konieczność stworzenia eventu na kilkaset lub kilka tysięcy osób).

 

W TT AGE organizujemy następujące eventy hybrydowe:

 • multimedialne prezentacje hybrydowe, np. nowego produktu,
 • hybrydowe meetingi integracyjne,
 • koncerty hybrydowe,
 • transmisje na żywo z ważnych wydarzeń firmowych,
 • spotkania online z członkami zarządu firmy z możliwością zadawania pytań,
 • warsztaty kulinarne prowadzone przez uznanego szefa kuchni,
 • firmowe wydarzenia charytatywne połączone z aukcjami.

 

Czym wydarzenia hybrydowe różnią się od tradycyjnych eventów, które są transmitowane online? W przypadku eventów hybrydowych, uwaga prowadzących wydarzenie kierowana jest równomiernie do wszystkich uczestników, a nie tylko do obecnych na miejscu. Po drugie, w zależności od charakteru wydarzenia, osoby biorące w nim udział online, nie są tylko biernymi obserwatorami, ale mogą w mniejszym lub większym stopniu reagować, komentować, udzielać się, wchodzić w interakcje z pozostałymi uczestnikami.

 

Efektowne, a jednocześnie efektywne eventy hybrydowe realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii cyfrowych. Wiemy w jaki sposób stworzyć odpowiednią równowagę angażując w wydarzenie zarówno uczestników stacjonarnych, jak i tych wirtualnych. Szczególnie zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą zorganizować profesjonalny event dla swoich pracowników z różnych stron kraju, kontynentu lub świata!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Zobacz galerię zdjęć z naszych realizacji eventów firmowych

Filmik Firmowy

Kliknij na jedną z poniższych pozycji, aby dowiedzieć się więcej:

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdziew ofercie TT AGE odpowiednią dla siebie propozycję. Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę wieczorną, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób. Skontaktuj się z nami!

Zrealizowane eventy

61st ICCA Congress

61st ICCA Congress

Data wydarzenia 07 listopada 2022

Tak wyglądał dzień 2 61 ICCA Congress 2022! Przygotowana przez nas wieczorna Dinner Gala odbyła się w Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva.

Data wydarzenia Kraków
#DOBRYhasztag

#DOBRYhasztag

Data wydarzenia 05 czerwca 2022

Na scenie ulokowanej w największym parku rozrywki w Polsce pojawili się ambasadorzy tego charytatywnego przedsięwzięcia m.in. Qczaj, Rafał Sonik, Dominika Kasińska oraz TikTokerzy.

Data wydarzenia Energylandia
Czyste Tatry

Czyste Tatry

Data wydarzenia 31 lipca 2021

Czyste Tatry to jedna z bardziej głośnych akcji społecznych w kraju. Co roku wolontariusze z całej Polski zjeżdżają się w celu posprzątania tatrzańskich szlaków. Efektem tej akcji, do tej pory, jest ponad 6 ton zebranych śmieci! 

Data wydarzenia Zakopane

Firmy, które nam zaufały

Charsznickie Pola Natury
AMARA
PWS Konstanta
Ryvu Therapeutics
INETUM
Berner
PGE Polska Grupa Energetyczna
Teva
Investa
Woodward Poland Sp. z o.o.
VSoft SA
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
UPC Polska
Star-Typ Sport
Zygmunt Chajzer
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"

Napisz do nas

  Treść Wiadomości*

  lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF