Social Media

Nasze eventy

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdzie w ofercie TT AGE odpowiednią dla siebie propozycję.

Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę wieczorną, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób. Artyści prezentujący rozmaite umiejętności nie tylko gwarantują profesjonalne i oryginalne show, ale także zachęcają Uczestników do wspólnej zabawy zapewniając niezapomnianą atmosferę i integrację.

Pikniki Firmowe

Dobrze się piknikuje w dobrym towarzystwie!

Firmowy piknik najczęściej przybiera formę plenerowej imprezy, w trakcie której uczestnicy mogą brać udział w różnego rodzaju konkursach, smakować przygotowanych potraw czy korzystać z mniej lub bardziej wymyślnych atrakcji. Wspólnym mianownikiem każdej tego typu imprezy jest miło spędzony czas w gronie współpracowników oraz świetna okazja do integracji.

 

Często firmy zlecają nam przygotowanie pikników, na które pracownicy przychodzą ze swoimi rodzinami. W sposób szczególny dbamy wtedy o program wydarzenia, tak aby zapewnić masę frajdy dzieciom w każdym wieku, jak również o różnorodne menu, by każdy znalazł dla siebie coś smacznego.

 

Mamy doświadczenie nie tylko w organizacji oficjalnych gal firmowych, ale również sielankowych pikników integracyjnych. Możemy zorganizować dla Ciebie niebanalną imprezę tematyczną, nowatorskie warsztaty integracyjne, ciekawe pokazy artystyczne i koncerty gwiazd czy wspólne biesiadowanie przy ognisku. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły, jak również sami chętnie wychodzimy z inicjatywą, bazując na naszym doświadczeniu!

 

Jesteśmy zdania, że dobry firmowy piknik nie musi być ani duży, ani kosztowny – powinien być jednak odpowiednio przemyślany i zaplanowany. I w tym już nasza rola!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Spotkania integracyjne

Pomysłowe, nieszablonowe i pełne pozytywnych emocji eventy integracyjne dla Twojego zespołu.

Dobra atmosfera w miejscu pracy to jeden z najsilniejszych motywatorów w sferze zawodowej i jedna z najważniejszych wartości dla kandydatów do pracy. Atmosfera wzajemnej życzliwości w zespole sprzyja współpracy, efektywności i sprawia, że poniedziałkowy poranek wcale nie jest taki zły, jak go malują. Postaw na niebanalne imprezy integracyjne z TT AGE!

 

Organizujemy następujące wydarzenia integracyjne:

 • wspólne aktywności fizyczne – spływ kajakowy, turniej paintball, wyjazd narciarski, gra w tenisa,
 • pełne emocji wyprawy samochodowe w klimacie off-road,
 • pikniki firmowe z konkursami dla pracowników i ich rodzin,
 • zorganizowane wyjazdy firmowe,
 • prywatne festiwale muzyczne,
 • warsztaty mindfulness, zajęcia dotyczące emocji, treningi wrażliwości, sesje medytacji,
 • warsztaty kulinarne,
 • gry miejskie,
 • imprezy na wodzie, w plenerze, ogniska.

 

Rozmaite formy integracji zespołów stosowane są niemal w każdym nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie. W TT AGE wychodzimy naprzeciw potrzebom menedżerów i właścicieli firm, organizując klasyczne, sprawdzone imprezy integracyjne, jak np. piknik rodzinny z konkursami, ognisko czy firmowy wyjazd. Posiadamy gotowe scenariusze wyjazdów integracyjnych, które obsługujemy kompleksowo, również w zakresie noclegów i transportu.

 

Najwięcej emocji, zarówno nam, jak i uczestnikom, dostarczają jednak mniej standardowe eventy, jak np. wyprawa samochodowa w klimacie off-road, imprezy na wodzie, spływy kajakowe, kreatywne gry miejskie czy prywatny festiwal muzyczny. Jesteśmy zdania, że wspólne dzielenie niestandardowych emocji stanowi najlepszą drogę do zacieśniania więzów i budowania relacji.

 

Masz własny pomysł na event integracyjny dla swojego zespołu? Koniecznie daj znać co planujesz, a my pomyślimy jak najlepiej wcielić Twój plan w życie!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Kampanie PR / CSR / Edukacyjne

Sprawiamy, że ważny przekaz dociera do milionów!

Jako agencja TT AGE, jesteśmy znani z realizacji kreatywnych, a zarazem skutecznych kampanii społecznych, ekologicznych czy edukacyjnych. Współpracujemy z organizacjami społecznymi, samorządami, aktywistami, jak również firmami, które podkreślają swoim działaniem wartości społecznie odpowiedzialnego biznesu.

 

Wspieramy naszych partnerów w realizacji takich projektów jak:

 • akcje edukacyjne,
 • projekty ekologiczne,
 • kampanie CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu),
 • kampanie PR,
 • kampanie społeczne.

 

Współorganizowaliśmy m.in. akcje #DOBRYhasztag, promującą pozytywne treści i walkę z depresją wśród dzieci i młodzieży. Na samym TikToku udało się uzyskać aż 130 mln wyświetleń, a zebrana kwota na pomoc w walce z depresją to ponad 56 tys. zł! Zaprojektowaliśmy również platformę online wspierającą głośną kampanię Czyste Tatry, dzięki której z tatrzańskich szlaków zniknęło ponad 6 ton śmieci. Sprawiliśmy również o to, by bliźniacza kampania Czysty Bałtyk miała odpowiednią komunikację w social mediach oraz by cała akcja mogła odbywać się w sposób hybrydowy.

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Eventy Spersonalizowane

Ty zamawiasz, my realizujemy!

Choć w ofercie TT Age znaleźć można niemal każdy rodzaj eventu, to i tak naszym klientom zawsze udaje się nas zaskoczyć i zaproponować niestandardowe, spersonalizowane zlecenie. Lubimy wyzwania, więc w 90% takich przypadków “jesteśmy na TAK”!

 

Możemy zorganizować dla Twojej firmy n.in.:

 • dowolny, wymyślony przez Ciebie event firmowy,
 • uroczystą (lub nieco luźniejszą) galę firmową,
 • kreatywne spotkanie integracyjne,
 • nieszablonową konferencję lub kongres,
 • wyjazd firmowy (pełen mocnych wrażeń!),
 • nowoczesny event hybrydowy – na żywo & online,
 • niebanalny event tematyczny (mamy gotowe scenariusze!),
 • społeczną kampanię edukacyjną.

 

Organizacja eventu spersonalizowanego bardzo często wygląda w ten sposób, że klient “wrzuca nam” ogólny pomysł, zarys czy koncepcję, a naszym zadaniem jest rozpisanie całego scenariusza i rozłożenie organizacji wydarzenia na czynniki pierwsze. Zdarza się też tak, że klienci zgłaszają się do nas z gotowym, szczegółowo rozpisanym planem mniej lub bardziej standardowego wydarzenia. Od tego momentu przejmujemy stery i już nasza rola w tym, żeby dopiąć taki event na ostatni guzik. Prywatny koncert znanej gwiazdy, mecz z udziałem reprezentanta Polski, szalony wypad w klimacie off-road po gruzińskich bezdrożach – z nami niemożliwe nie istnieje!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Eventy Hybrydowe

Nowoczesne eventy hybrydowe, czyli połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym.

Czym są eventy hybrydowe? Są to wydarzenia, w których część uczestników bierze udział stacjonarnie, natomiast pozostała grupa uczestniczy online, jednak w zależności od specyfiki eventu, również bierze mniej lub bardziej czynny udział w wydarzeniu. Eventy hybrydowe to odpowiedź na potrzeby firm, które ogranicza bariera geograficzna (pracownicy z różnych miast lub państw) lub organizacyjna (konieczność stworzenia eventu na kilkaset lub kilka tysięcy osób).

 

W TT AGE organizujemy następujące eventy hybrydowe:

 • multimedialne prezentacje hybrydowe, np. nowego produktu,
 • hybrydowe meetingi integracyjne,
 • koncerty hybrydowe,
 • transmisje na żywo z ważnych wydarzeń firmowych,
 • spotkania online z członkami zarządu firmy z możliwością zadawania pytań,
 • warsztaty kulinarne prowadzone przez uznanego szefa kuchni,
 • firmowe wydarzenia charytatywne połączone z aukcjami.

 

Czym wydarzenia hybrydowe różnią się od tradycyjnych eventów, które są transmitowane online? W przypadku eventów hybrydowych, uwaga prowadzących wydarzenie kierowana jest równomiernie do wszystkich uczestników, a nie tylko do obecnych na miejscu. Po drugie, w zależności od charakteru wydarzenia, osoby biorące w nim udział online, nie są tylko biernymi obserwatorami, ale mogą w mniejszym lub większym stopniu reagować, komentować, udzielać się, wchodzić w interakcje z pozostałymi uczestnikami.

 

Efektowne, a jednocześnie efektywne eventy hybrydowe realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii cyfrowych. Wiemy w jaki sposób stworzyć odpowiednią równowagę angażując w wydarzenie zarówno uczestników stacjonarnych, jak i tych wirtualnych. Szczególnie zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą zorganizować profesjonalny event dla swoich pracowników z różnych stron kraju, kontynentu lub świata!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Eventy tematyczne

Postaw na kreatywną imprezę tematyczną wybierając jeden z naszych scenariuszy!

Eventy, imprezy czy wieczory tematyczne świetnie sprawdzają się jako forma integracji zespołu lub urozmaicenie firmowego wyjazdu. To również doskonały pomysł na huczne urodziny, rocznicę lub inne ważne wydarzenie, które chcemy celebrować w niebanalny sposób. Skorzystaj z naszych gotowych scenariuszy imprez tematycznych!

 

Organizujemy m.in. takie eventy tematyczne jak:

 • imprezy sezonowe – wiosenne, letnie, zimowe,
 • przyjęcia karnawałowe,
 • imprezy przebierane dla dzieci,
 • przyjęcia w klimacie lat 20, 60. czy 90. XX wieku,
 • eventy nawiązujące do świata filmu,
 • firmowe talent show lub mini olimpiady,
 • niestandardowe eventy na życzenie!

 

Uwielbiamy wyzwania, a takim bez wątpienia jest organizacja dobrej imprezy tematycznej! Chętnie przygotujemy od A do Z imprezę w dowolnym klimacie – np. wieczór tematyczny z motywem ulubionego filmu lub karaoke night z przebojami lat 90. Latem polecamy wspólne grillowanie w luźnej atmosferze, natomiast zimą stworzymy klimatyczną scenerię w stylu Winter Wonderland. Zapewniamy, że goście będą zachwyceni panującą na imprezie atmosferą!

 

Do każdej imprezy indywidualnie dobieramy muzykę (na żywo!), catering oraz drinki, tak aby wszystkie elementy eventu tworzyły spójną całość. Na życzenie zapewniamy również dodatkowe atrakcje, takie jak występy karaoke, food tracki czy stację do nagrywania filmików w slow-motion. Jedno jest pewne – z ekipą TT AGE zapewnisz swoim gościom niezapomnianą zabawę!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Eventy firmowe

Warto świętować sukcesy i ważne wydarzenia z życia firmy w dobrym stylu!

Eventy firmowe, określane również jako imprezy firmowe, są obecnie bardzo chętnie organizowane nie tylko przez duże korporacje, ale również małe i średnie firmy. Popularność eventów firmowych wynika wprostz licznych korzyści jakie przynoszą dla firmy oraz jej pracowników.

 

Dobrze zorganizowany event firmowy to:

 • forma docenienia pracowników za trud wkładany w codzienną pracę,
 • możliwość publicznego wyróżnienia najlepszych pracowników,
 • okazja do przedstawienia wizji działalności firmy w przyszłości,
 • wzmocnienie więzi między firmą a pracownikami i klientami,
 • nagroda za zrealizowanie ważnego projektu,
 • lepsza integracja wśród pracowników,
 • relaks, odpoczynek i dobra zabawa,
 • element oferty rekrutacyjnej dla nowych pracowników.

 

Eventy firmowe stanowią doskonałą formę integracji między pracownikami na każdym szczeblu organizacyjnym – od pracowników szeregowych, przez kadrę zarządzającą, po członków zarządu.To również świetna okazja do tego, by zaprosić na takie wydarzenie obecnych i potencjalnych klientów firmy.

 

Nasz dział organizacji eventów TT AGE z przyjemnością zajmie się kompleksową organizacją ciekawej, niebanalnej imprezy dla Twojej firmy, niezależnie od skali działalności, liczby uczestników czy posiadanego budżetu!

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń!

 

Social Media
Porozmawiajmy

Gale firmowe

Uroczysta gala firmowa nie musi być nudna! Wiemy jak o to zadbać.

Jubileusz 10 rocznicy działalności przedsiębiorstwa.

Podsumowanie udanego roku i wręczenie nagród pracownikom.

Wprowadzenie na rynek nowego, ekscytującego produktu.

 

Ważne wydarzenia w życiu firmy wymagają odpowiedniej oprawy! Taką z pewnością zapewni przemyślana, dobrze zorganizowana i efektowna gala firmowa! W TT AGE zjedliśmy zęby na kompleksowym organizowaniu tego typu wydarzeń. Zadbamy o to, by Twoja firmowa gala wspominana była jeszcze przezdługi czas!

 

Chętnie zorganizujemy dla Twojej firmy:

 • galę z okazji jubileuszu, np. dziesięciolecie działalności,
 • galę podsumowującą kolejny rok działalności firmy,
 • galę wręczenia nagród dla pracowników,
 • galę firmową promującą nowy produkt lub usługę,
 • galę charytatywną połączoną z licytacją,
 • galę firmową według indywidualnego pomysłu.

 

Gale firmowe zdecydowanie najczęściej organizowane są z okazji 5., 10. czy 20. urodzin firmy. Jubileusz firmowy bez wątpienia zasługuje na wydarzenie z odpowiednią do sytuacji oprawą. Jest to doskonała okazja nie tylko do tego, by pochwalić się sukcesami, ale również do wspólnej celebracji z pracownikami i partnerami firmy.

 

Organizując galę firmową czy przygotowując okolicznościowy bankiet, zawsze zwracamy uwagę na pełną detali otoczkę wydarzenia. Dążymy do tego, by organizowane przez nas przyjęcie podkreślało filozofię i wartości firmy, przypominało o jej historii, a jednocześnie wyznaczało wizję i cele na przyszłość.

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Konferencje

Firmowe konferencje, kongresy i szkolenia to nasza specjalność!

Konferencje firmowe stanowią doskonałą okazję do tego, by zaprezentować klientom i mediom nowy produkt, przedstawić pracownikom wizję rozwoju na kolejne lata czy zaproponować potencjalnym partnerom możliwości współpracy. Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca firmowej konferencji, warto zadbać o jej odpowiednią oprawę tak, aby podkreślić nie tylko rangę wydarzenia, ale również wysoki poziom profesjonalizmu firmy w każdym obszarze działalności.

 

Kompleksowo organizujemy dla naszych klientów:

 • konferencje szkoleniowe dla pracowników,
 • kongresy firmowe dla współpracowników, mediów, partnerów,
 • konferencje promujące nowy produkt lub usługę,
 • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
 • konferencje połączone z networkingiem lub integracją.

 

Organizacja konferencji firmowych to jeden z filarów naszej działalności, a zarazem obszar, w którym świetnie się odnajdujemy, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży. Organizujemy wydarzenia na terenie całej Polski dla przedsiębiorstw z różnych branż, odpowiadając na ich indywidualne potrzeby.

 

Organizacją konferencji i kongresów zajmujemy się w sposób kompleksowy. Zapewniamy pełne wsparcie i opiekę na każdym etapie realizacji konferencji – od wyboru obiektu konferencyjnego, przez stworzenie scenariusza wydarzenia i pakietów konferencyjnych, po oprawę graficzną i multimedialną, wraz z dostarczeniem niezbędnego sprzętu. Chętnie wspieramy również naszych klientów podczas organizacji wydarzeń towarzyszących.

 

Organizujemy niemal każdy rodzaj wydarzeń! Kliknij i dowiedz się więcej:

Social Media
Porozmawiajmy

Christmas Party

Zastanawiasz się nad firmową imprezą bożonarodzeniową, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zrobimy to za Ciebie i to w wielkim stylu!

Zorganizujemy kompleksowo niezapomnianą i wyjątkową wigilię firmową, dopasowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb.

 

Uroczysta wigilia firmowa czy może luźniejsza impreza bożonarodzeniowa? Wybór należy do Ciebie!

 

Wśród propozycji atrakcji tego wieczoru znajdziesz:

 

 • Kolację wigilijną, która będzie składała się z tradycyjnych dań serwowanych w Święta Bożego Narodzenia;
 • Świąteczne warsztaty kulinarne, dzięki którym Twoi goście będą mieli okazję poznać zarówno tradycyjne, jak i nowatorskie przepisy na świąteczne potrawy;
 • Warsztaty tworzenia ozdób bożonarodzeniowych; 
 • Świąteczna fotobudka 360 z tematycznymi gadżetami, przebraniami i specjalnym tłem,
 • Konferansjera, który zachęci wszystkich Gości do zabawy;
 • DJ lub VirtualDJ, który będzie odpowiedzialny za świąteczną oprawę muzyczną imprezy;
 • Karaoke, czyli wspólne śpiewanie kolęd;
 • Gwiazdkowe upominki;
 • Pokazy taneczne;
 • Występy muzyczne.

 

Dzięki nam Ty i Twoi goście będziecie bawić się doskonale i zapamiętacie firmowe Christmas Party na długo!

Social Media
Porozmawiajmy

Kliknij na jedną z poniższych pozycji, aby dowiedzieć się więcej:

Dzięki różnorodności i nieskończonej liczbie pomysłów, które cechują nasze eventy, każdy znajdziew ofercie TT AGE odpowiednią dla siebie propozycję. Niezależnie od tego, czy organizujemy tematyczną imprezę wieczorną, grę miejską, czy warsztaty integracyjne, dokładamy wszelkich starań, by każdy z Uczestników spędził czas w atrakcyjny sposób. Skontaktuj się z nami!

Zrealizowane eventy

Wielka Wyprawa Maluchów

Wielka Wyprawa Maluchów

Data wydarzenia 06 lipca 2023

Ceremonia Startu Wielkiej Wyprawy Maluchów odbyła się 4 lipca 2023. Fiaty 126P wyruszyły z Bielska Białej i pojadą aż do Monte Carlo. Wśród ekip wyjazdowych znalazła się także załoga fundacji DOBRYhasztag.

Data wydarzenia Bielsko-Biała / Kraków
Czysty Bałtyk 2023

Czysty Bałtyk 2023

Data wydarzenia 19 sierpnia 2023

Już po raz trzeci pokazaliśmy, że MAMY WPŁYW na otaczające nas środowisko!

Data wydarzenia Plaża Świnoujście / Świnoujście
Czyste Tatry ekoMałopolska 2023

Czyste Tatry ekoMałopolska 2023

Data wydarzenia 01 lipca 2023

12 edycja akcji #CzysteTatry to był ogromny sukces! Zebraliśmy wspólnie 330 kg śmieci! Dołączyło do nas 2200 wolontariuszy! 

Data wydarzenia Zakopane

Firmy, które nam zaufały

AMARA
Ryvu Therapeutics
Berner
Teva
Woodward Poland Sp. z o.o.
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
Star-Typ Sport
Charsznickie Pola Natury
PWS Konstanta
INETUM
PGE Polska Grupa Energetyczna
Investa
VSoft SA
UPC Polska
Jacek Kliszcz – Prezes Zarządu PWS Konstanta SA
" Zachwyt jest taki, że nikt nie chce się rozstawać z tym eventem."
dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Lema, ekspert ds. nowych technologii
" To nie pierwsze wydarzenie, w którym brałem udział organizowane przez właśnie przez tę agencję. Wspieram, kibicuję i polecam."
Joanna Kijanka – Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Intersnack Poland
" Mocno wsłuchują się w głos swojego klienta i odpowiadają na nasze potrzeby."
Katarzyna Łaput – Zastępca Dyrektora ds. Edukacji i Promocji MIT
" Z TT Age nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli jakikolwiek event i wydarzenie to naprawdę tylko z nimi."
gen. Roman Polko – były dowódca jednostki GROM
" Fajnie było z Wami się spotkać, fajnie było coś wspólnie robić. Myślę, że będziemy mieć okazję współdziałać również w przyszłości. Super robota, dziękuję."
Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj – trener personalny, influencer Qczaj – trener personalny, influencer
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"
Typowy Tiktoker

Napisz do nas

  Treść Wiadomości*

  lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF