Social Media

Jesteśmy agencją 360 stopni.
Doświadczonym zespołem działającym w przestrzeni online

Jesteśmy agencją 360 stopni. Co to oznacza dla naszych klientów? Przede wszystkim, że obsługujemy współpracujące z nami marki kompleksowo. Prowadzimy szeroko zakrojone działania marketingowe, dbając o to by wszystkie elementy cechowała zgodność z misją, wartościami oraz identyfikacją wizualną marki.


Specjalizujemy się w organizacji eventów. Jest to nasz konik i główny obszar działalności. Tworzymy eventy firmowe, gale, konferencje, pikniki. Możemy zorganizować dla Twojej firmy niebanalny wyjazd integracyjny, który wspominany będzie latami lub szaloną imprezę tematyczną z gwiazdami Tik Tok’a. Kto był na naszych eventach, ten wie, że nigdy nie ma nudy! ;)

Realizujemy również dla naszych klientów efektywne i mierzalne działania marketingowe z obszarów: PR, brandingu, reklamy internetowej, Social Media Marketingu oraz Influencer Marketingu. Jako agencja 360 stopni wspieramy współpracujące z nami marki na wielu płaszczyznach. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skoncentrować swoją energię na tym, co stanowi rdzeń ich biznesu. My zajmiemy się resztą!


Na co dzień, stanowimy nie tylko zespół współpracowników, ale przede wszystkim - zgraną paczkę osób, które lubią, to co robią. Dzięki temu, realizacja nowych projektów przebiega pod znakiem pozytywnej atmosfery, uśmiechu i kreatywnych dyskusji. Działamy tak, aby po każdym evecie lub kampanii reklamowej, móc powiedzieć sobie: “dobra robota”.


Jesteśmy agencją, za którą stoi doświadczenie, wiedza, pasja do pracy i szacunek do klienta. Każdy pracownik naszej agencji stanowi ważną część zespołu i wnosi swój indywidualny wkład w powodzenie realizowanych projektów. Współpracę z klientami, jak również wewnętrzne działania ułatwia przesłanie, za którym staramy się podążać: only positive vibes!

Poznajcie nasz zespół

Jacek Fereńczuk

executive director

Z łatwością buduje zaangażowanie poszczególnych zespołów, celem poprawy ich efektywności, podnoszenia kompetencji i osiąganych wyników. Analizuje wszystkie dostępne dane i wyciąga celne wnioski, co Klienci najbardziej cenią sobie we wspólnej pracy.

Supermoce

szczegółowość, wyrozumiałość, obowiązkowość, punktualność

Mateusz Masior

administrative & financial director

Dokładny i sumienny, to jego nieocenione cechy. Dba o kwestie finansowe oraz formalne, jak nikt inny potrafi wyważyć ryzyko i bezpieczne działanie. Z wielką pasją i muzycznym doświadczeniem chętnie włącza się również w działania eventowe.

Supermoce

odpowiedzialność, doświadczenie, szczerość, wyrozumiałość

Jakub Wrana

sales director

Kreuje, nadzoruje i realizuje strategie rozwoju oraz plany sprzedaży zarówno dla zespołu jak i kluczowych Klientów. Ma bogate doświadczenie i głowę pełną nietuzinkowych pomysłów, dlatego aktywnie bierze udział także w kreacji.

Supermoce

pewność siebie, szczerość, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Dorota Poślednik

key account manager

Odpowiada za najbardziej skomplikowane i wymagające realizacje, nie ma dla niej rzeczy niewykonalnych. Uwielbia kreację, dlatego jest w stanie znaleźć sposób na każdą wizję Klienta, zawsze dbając przy tym o szczegóły.

Supermoce

dokładność, zaangażowanie, doświadczenie, otwartość

Marcin Świątko

business controller

Aktywnie uczestniczy w projektach mających na celu rozwiązywanie problemów biznesowych, poprawę wydajności i rentowności firmy. Ma głowę pełną nietuzinkowych pomysłów. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do powierzonych mu zadań.

Supermoce

pomysłowość, otwartość, zaangażowanie, kreatywność

Wojciech Przybylski

influencer marketing manager

Najpopularniejszy i najczęściej obserwowany TikToker w kategorii wiekowej 40+ w Polsce. Pozyskuje Influencerów do współpracy w kampaniach, analizuje i ocenia ich potencjał reklamowy. Współtworzy strategie, monitoruje ich przebieg i optymalizuje – analiza działań influencerskich to jego wielka pasja.

Supermoce

kreatywność, poczucie humoru, pracowitość, pomysłowość

Filip Gwiżdż

graphic designer

Ma wielką pasję do tworzenia, za pomocą grafiki jest w stanie przekazać każdą informację. Lubi się twórczo i zawodowo spełniać również przez fotografię i film, w wolnych chwilach aparat i kamera stanowią przedłużenie jego dłoni.

Supermoce

pasja do tworzenia, otwartość, dokładność, pracowitość

Małgorzata Masior

event manager

Nawiązywanie nowych kontaktów i budowanie długotrwałych relacji to jej mocna strona, którą z chęcią wykorzystuje podczas przygotowywania kolejnych eventów. Z pasją, zaangażowaniem i dokładnością podchodzi do każdej realizacji.

Supermoce

odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, wyrozumiałość

Oskar Jaćkiewicz

event technical support specialist

Dba o każdy event od podszewki. Już na kilka dni przed realizacją koordynuje pracę ekipy technicznej oraz aktywnie uczestniczy we wszystkich niezbędnych działaniach logistycznych. Jest dokładny i sumienny, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Supermoce

obowiązkowość, pomysłowość, zaangażowanie, pracowitość

Krzysztof Myszkowski

CEO

Pozytywnym nastawieniem zaraża nie tylko zespół, ale również Klientów. Jego wyobraźnia nie ma granic, dlatego z łatwością wymyśla projekty, które nie tylko idealnie oddają charakter marki, ale także niosą ze sobą znaczenie i budują świadomą grupę odbiorców.

Supermoce

otwartość, profesjonalizm, pewność siebie, dobra energia

Firmy, które nam zaufały

AMARA
Ryvu Therapeutics
Berner
Teva
Woodward Poland Sp. z o.o.
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
Star-Typ Sport
Charsznickie Pola Natury
PWS Konstanta
INETUM
PGE Polska Grupa Energetyczna
Investa
VSoft SA
UPC Polska
Jacek Kliszcz – Prezes Zarządu PWS Konstanta SA
" Zachwyt jest taki, że nikt nie chce się rozstawać z tym eventem."
dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Lema, ekspert ds. nowych technologii
" To nie pierwsze wydarzenie, w którym brałem udział organizowane przez właśnie przez tę agencję. Wspieram, kibicuję i polecam."
Joanna Kijanka – Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Intersnack Poland
" Mocno wsłuchują się w głos swojego klienta i odpowiadają na nasze potrzeby."
Katarzyna Łaput – Zastępca Dyrektora ds. Edukacji i Promocji MIT
" Z TT Age nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli jakikolwiek event i wydarzenie to naprawdę tylko z nimi."
gen. Roman Polko – były dowódca jednostki GROM
" Fajnie było z Wami się spotkać, fajnie było coś wspólnie robić. Myślę, że będziemy mieć okazję współdziałać również w przyszłości. Super robota, dziękuję."
Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj – trener personalny, influencer Qczaj – trener personalny, influencer
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"
Typowy Tiktoker

Napisz do nas

    Treść Wiadomości*

    lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF