Social Media

Obsługa wizerunkowa firm

Content Marketing

Content is a king! Od hasła reklamowego po kompleksową strategię komunikacji.

Content Marketing to element marketingu internetowego, który w mniejszym lub większym stopniu wykorzystywany jest przez każdą firmę działającą w Sieci. Kreatywne, ciekawe i angażujące treści pozwalają w atrakcyjny sposób promować firmę, idealnie trafiając w upodobania grupy docelowej.

 

W ramach działań z zakresu Content Marketingu oferujemy:

 • stworzenie strategii komunikacji opartej o content marketing,
 • napisanie atrakcyjnych treści na stronę internetową,
 • wymyślanie haseł reklamowych i motywów przewodnich marek,
 • pisanie tekstów sprzedażowych na potrzeby kampanii reklamowych w sieci,
 • przygotowywanie tekstów na Facebooka, Instagrama czy LinkedIn,
 • tworzenie nazwy dla firmy, projektu lub produktu (naming),
 • prowadzenie firmowego bloga,
 • tworzenie treści zoptymalizowanych pod wybrane frazy kluczowe (SEO),
 • przygotowywanie newsletterów,
 • stworzenie treści na ulotki, plakaty, billboardy i inne elementy reklamy zewnętrznej.

 

Strategie content marketingowe tworzymy w oparciu o zrozumienie potrzeb odbiorcy, dobierając odpowiednie techniki komunikacji i język korzyści. Nie przepadamy za “produkowaniem” uniwersalnych treści, preferując kreatywne dopasowywanie stylu komunikacji do wieku, zainteresowań i potrzeb grupy docelowej.

 

Zaopatrujemy naszych klientów w treści kompleksowo. Piszemy artykuły, prowadzimy blogi, tworzymy foldery informacyjne czy oferty sprzedażowe. Potrzebujesz opisać firmowy konkurs? Żaden problem. Marzy Ci się e-book poradnikowy sygnowany Twoją marką? Chętnie taki stworzymy. Masz pomysł na niestandardową akcję promocyjną? Z przyjemnością obudujemy ją atrakcyjną treścią.

Social Media
Porozmawiajmy

Branding

Branding to proces kreowania wizerunku marki. Z jednej strony, wizerunek ten powinien współgrać z misją i wartościami firmy, z drugiej – być na tyle wyrazisty, by skutecznie zapadać odbiorcom w pamięć. Naszym zadaniem jest połączyć obie koncepcję w spójną, atrakcyjną całość.

 

W ramach usługi brandingu realizujemy dla naszych klientów:

 • kompleksową identyfikację wizualną,
 • indywidualne projekty graficzne,
 • oprawę wizualną eventu,
 • projekt logotypu,
 • księgę znaku,
 • szablony druków firmowych,
 • projekty pod materiały graficzne i wydruku,

 

Wykorzystując autorskie narzędzia, kreujemy dla naszych klientów wizerunek, który w zgodnej ocenie odbiorców – jest spójny, atrakcyjny i przyciągający uwagę. Współpracujemy również z markami, które chcą odświeżyć swój brand i nadać mu bardziej nowoczesnego wyrazu. Zajmujemy się też oprawą graficzną i multimedialną różnego rodzaju eventów, zgodnie z brand bookiem marki.

Social Media
Porozmawiajmy

Identyfikacja wizualna

Firmowe konferencje, kongresy i szkolenia to nasza specjalność!

Identyfikacja wizualna to graficzne odzwierciedlenie wizerunku Twojej marki. Dzięki symbolom, znakom i kolorom, marki wyróżniają się na rynku, podkreślając swoją osobowość, misję, wartości. Dzięki spójnej strategii w zakresie identyfikacji wizualnej, wystarczy rzut oka na logotyp lub opakowanie produktu, aby klienci doskonale wiedzieli z produktem jakiej marki mają do czynienia. Innymi słowy, jest to “must have” każdej nowoczesnej organizacji.

 

Zaprojektujemy dla Twojej marki:

 • znaki graficzne ściśle dopasowane do całości realizowanego projektu, np. konferencji,
 • pełna identyfikacja wizualna wydarzeń/eventów,
 • logo firmy,
 • oprawa graficzna produktów,
 • ulotki, plakaty, katalogi, foldery,
 • wizytówki.

Organizując eventy, zawsze dbamy o to, by wydarzenie tworzyło spójną całość z przyjętymi przez daną firmę elementami identyfikacji wizualnej. Niejednokrotnie sami też projektujemy od podstaw czytelną, oryginalną i wyrazistą oprawę wizualną dla marek. Dzięki temu, współpracujące z nami firmy wyróżniają się na tle konkurencji, wzbudzają pożądane skojarzenia i łatwiej zapadają w pamięć, czasem nawet na lata!

Social Media
Porozmawiajmy

Pozycjonowanie i kampanie reklamowe

Zadbamy o to, by Twoja strona internetowa była widoczna wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci!

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) oraz płatne kampanie reklamowe (Google Ads, Facebook Ads) należą obecnie do najczęściej stosowanych narzędzi marketingu w Internecie. Ze względu na ich skuteczność w promowaniu marki i pozyskiwaniu nowych klientów, korzystają z nich duże, globalne korporacje, jak również małe, lokalne przedsiębiorstwa, w tym w szczególności – sklepy internetowe.

 

Usługa pozycjonowania strony internetowej (SEO) obejmują szereg działań, zarówno w obrębie witryny (on-site), jak i poza nią (off-site). Ich cel jest jasno określony – Twoja strona internetowa ma wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google (oraz innych przeglądarek) jak najwyżej na kluczowe dla Twojego biznesu frazy oraz w efekcie – generować coraz więcej ruchu i pożądanych konwersji.

 

Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) określane są również jako reklamy PPC (Pay-Per-Click). Zasada ich działania jest bardzo prosta – Google wyświetla Twoją reklamę w wyznaczonych miejscach (np. wynikach wyszukiwania), a Ty płacisz za każde kliknięcie w link do Twojej strony firmowej. Naszym zadaniem jest taka optymalizacja kampanii, by tych kliknięć było jak najwięcej w ramach wyznaczonego budżetu.

 

Prowadzimy również kampanie reklamowe w social mediach, w tym przede wszystkim Facebook Ads. Jeśli chcesz, by reklama Twojej firmy, produktu czy wydarzenia wyświetlała się na Facebooku i Instagramie osobom o określonym wieku, płci czy zainteresowaniach, to my taką kampanię dla Ciebie stworzymy. Tak aby z tygodnia na tydzień systematycznie wzrastała liczba świadomych odbiorców Twojej marki.

Social Media
Porozmawiajmy

Budowa stron www

Tworzymy nowoczesne, atrakcyjne i responsywne strony internetowe.

W ramach szeroko zakrojonych działań związanych z budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie, tworzymy nowoczesne strony internetowe. Projektujemy zarówno proste strony, stanowiące wizytówkę marki lub sprzedażowy landing page, jak również zaawansowane sklepy internetowe oraz rozbudowane portale.

 

Projektując strony internetowe dla naszych klientów, podchodzimy do tego zadania w sposób kompleksowy, dbając o szybkość ładowania strony, pozytywne doświadczenia użytkowników (UX) czy odpowiednią architekturę strony, sprzyjającą pozycjonowaniu w wyszukiwarkach (SEO). Tworzymy strony responsywne, dopasowane do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

 

Dbamy o identyfikację wizualną naszych klientów, dlatego design projektowanych przez nas witryn odpowiada już używanym motywom graficznym lub elementy graficzne tworzone są od podstaw przez naszych kreatywnych grafików. Dodatkowo, chętnie zaopatrzymy Twoją stronę w atrakcyjne treści informacyjne, reklamowe lub sprzedażowe, zgodnie z dobrymi praktykami SEO.

 

Jeśli nie czujesz się pewnie w wirtualnym świecie lub po prostu potrzebujesz pomocy w zakresie danego zagadnienia, oferujemy fachowe wsparcie, np. dotyczące doboru serwera, zakupu domeny czy wyboru najlepszej platformy sprzedażowej bądź systemu zarządzania treścią (CMS).

Social Media
Porozmawiajmy

Social Media

Aktywność w mediach społecznościowych to podstawa marketingu nowoczesnej firmy.

Social Media to obecnie jeden z kluczowych elementów marketingu, wykorzystywany z powodzeniem nie tylko przez firmy prowadzące swoją działalność w sieci. Umiejętnie prowadzone działania na Facebook’u, Instagramie czy LinkedIn, pozwalają budować pozytywny wizerunek i świadomość marki, zwiększać zaangażowanie i lojalność klientów oraz realizować cele sprzedażowe, dzięki umiejętnie zoptymalizowanym kampaniom reklamowym.

 

Oferta agencji TT AGE obejmuje:

 • stworzenie strategii marketingowej w kanałach social media,
 • kreatywne kampanie wizerunkowe w mediach społecznościowych,
 • oprawę tekstową i graficzną publikowanych treści,
 • kampanie reklamowe, m.in. Facebook Ads,
 • moderowanie treści i utrzymywanie relacji z odbiorcami,
 • budowanie społeczności skupionej wokół marki.

 

W TT AGE wierzymy, że umiejętnie prowadzone kanały w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn, stanowią niezwykle ważny obszar marketingu i komunikacji nowoczesnej firmy. Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych działań w Social Mediach, od przygotowania strategii komunikacji, przez przyciągającą uwagę oprawę graficzną, po budowanie relacji z systematycznie powiększającą się społecznością.

 

Zajmujemy się również tworzeniem reklam i optymalizacją płatnych kampanii reklamowych w Social Mediach, tzw. postów sponsorowanych, pomagając naszym klientom w docieraniu do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Social Media
Porozmawiajmy

PR

Stworzymy atrakcyjny, nowoczesny i przyciągający wizerunek Twojej marki!

Profesjonalne działania z zakresu Public Relations pomagają kreować pozytywny, wyrazisty i co bardzo ważne, spójny wizerunek marki. Co warte podkreślenia, profesjonalne działania wizerunkowe ukierunkowane są zarówno na środowisko wewnętrzne w ramach organizacji, jak również na otoczenie zewnętrzne – interesariuszy, media, konkurencję, lokalną społeczność.

 

W ramach działań z zakresu PR dla firm oferujemy:

 • kreowanie wewnętrznego i zewnętrznego wizerunku marki,
 • tworzenie strategii wizerunkowej,
 • budowa wizerunku w Sieci poprzez stronę internetową i kanały social media,
 • działania z zakresu brandingu i identyfikacji wizualnej,
 • organizację eventów firmowych promujących misję i wartości firmy,
 • przygotowywanie treści i materiałów w celach komunikacji z otoczeniem,
 • doradztwo wizerunkowe i komunikacyjne.

 

W TT Age kompleksowo obsługujemy rozbudowany proces kreowania wewnętrznego i zewnętrznego wizerunku marki, jak również zarządzania i podtrzymywania zdobytej już reputacji. W tym celu wykorzystujemy doświadczenie oraz wiedzę naszych specjalistów w zakresie budowy wizerunku, brandingu, identyfikacji wizualnej, social mediów, contentu czy współpracy z mediami.

 

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na zwiększeniu zaufania do promowanej marki, nawiązaniu długotrwałych relacji z odbiorcami oraz zbudowaniu spójnego, pozytywnego wizerunku. Realizujemy również “misje specjalne” w przypadku tzw. kryzysów wizerunkowych, kiedy celem jest długoterminowe przywracanie wiarygodności marki.

Social Media
Porozmawiajmy

Zrealizowane eventy

Wielka Wyprawa Maluchów

Wielka Wyprawa Maluchów

Data wydarzenia 06 lipca 2023

Ceremonia Startu Wielkiej Wyprawy Maluchów odbyła się 4 lipca 2023. Fiaty 126P wyruszyły z Bielska Białej i pojadą aż do Monte Carlo. Wśród ekip wyjazdowych znalazła się także załoga fundacji DOBRYhasztag.

Data wydarzenia Bielsko-Biała / Kraków
Czysty Bałtyk 2023

Czysty Bałtyk 2023

Data wydarzenia 19 sierpnia 2023

Już po raz trzeci pokazaliśmy, że MAMY WPŁYW na otaczające nas środowisko!

Data wydarzenia Plaża Świnoujście / Świnoujście
Czyste Tatry ekoMałopolska 2023

Czyste Tatry ekoMałopolska 2023

Data wydarzenia 01 lipca 2023

12 edycja akcji #CzysteTatry to był ogromny sukces! Zebraliśmy wspólnie 330 kg śmieci! Dołączyło do nas 2200 wolontariuszy! 

Data wydarzenia Zakopane

Firmy, które nam zaufały

AMARA
Ryvu Therapeutics
Berner
Teva
Woodward Poland Sp. z o.o.
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
Star-Typ Sport
Charsznickie Pola Natury
PWS Konstanta
INETUM
PGE Polska Grupa Energetyczna
Investa
VSoft SA
UPC Polska
Jacek Kliszcz – Prezes Zarządu PWS Konstanta SA
" Zachwyt jest taki, że nikt nie chce się rozstawać z tym eventem."
dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Lema, ekspert ds. nowych technologii
" To nie pierwsze wydarzenie, w którym brałem udział organizowane przez właśnie przez tę agencję. Wspieram, kibicuję i polecam."
Joanna Kijanka – Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Intersnack Poland
" Mocno wsłuchują się w głos swojego klienta i odpowiadają na nasze potrzeby."
Katarzyna Łaput – Zastępca Dyrektora ds. Edukacji i Promocji MIT
" Z TT Age nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli jakikolwiek event i wydarzenie to naprawdę tylko z nimi."
gen. Roman Polko – były dowódca jednostki GROM
" Fajnie było z Wami się spotkać, fajnie było coś wspólnie robić. Myślę, że będziemy mieć okazję współdziałać również w przyszłości. Super robota, dziękuję."
Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj – trener personalny, influencer Qczaj – trener personalny, influencer
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"
Typowy Tiktoker

Napisz do nas

  Treść Wiadomości*

  lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF