Social Media

Piknik z misją? Jak zorganizować piknik CSR?

Piknik z Misją, czyli jak Integrować Zrównoważone Praktyki na Pikniku rodzinnym/firmowym?

W dzisiejszych czasach społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) staje się integralną częścią działań firm, dążących do zrównoważonego rozwoju. Jednym ze sposobów na zaangażowanie pracowników i społeczności lokalnej w idee CSR jest organizacja pikniku z misją — misją, która w efekcie będzie miała pozytywny wydźwięk na przykład dla środowiska! Jak więc połączyć radość piknikowego spotkania ze zrównoważonymi praktykami.

 

Po 1. Ekologiczne menu

Co najbardziej charakteryzuje piknik? Pyszne, ekologiczne jedzenie. Wybierając lokalne, sezonowe i ekologiczne produkty, nie tylko wspierasz lokalnych rolników, ale także zmniejszasz ślad węglowy.

 

Po 2. Edukacyjne warsztaty

Wykorzystaj piknik jako okazję do edukacji szerszej publiczności. Zorganizujemy dla Ciebie warsztaty dotyczące zrównoważonych praktyk, recyklingu, uprawy lokalnej żywności lub innych tematów związanych z ekologią. Wiedza, którą zdobędą uczestnicy, może przyczynić się do bardziej świadomego społeczeństwa.

 

Po 3. Zrób coś dla środowiska

Zaplanuj na ten dzień akcję sprzątania najbliższego otoczenia. W ten sposób nie tylko Twoi pracownicy się ze sobą zintegrują, ale również zrobicie coś dobrego dla planety. Zobacz, jak my to robimy podczas akcji “Czyste Tatry” oraz “Czysty Bałtyk”.

 

Po 4. Działaj dla kogoś

Możesz wykorzystać piknik do zbierania funduszy na cel charytatywny. Przygotuj stoiska z rękodziełem wykonanym przez pracowników i lokalnych twórców, a uzyskane środki przekazuj na wsparcie lokalnych społeczności lub organizacji charytatywnych. To połączenie przyjemnego z pożytecznym!

 

Po 5. Zorganizuj inspirujący panel dyskusyjny

Zorganizuj panel dyskusyjny z udziałem ekspertów w dziedzinie odpowiadającej na potrzeby Twojej firmy! Podczas pikniku można poruszyć tematy związane z ochroną środowiska, etyką w biznesie i inicjatywami społecznymi, które następnie możecie wdrożyć u siebie.

 

Piknik z misją to nie tylko okazja do relaksu i integracji, ale również szansa na promowanie pozytywnych zmian w społeczeństwie. Organizując wydarzenie w duchu CSR, firma nie tylko wzmacnia swoją pozycję jako lidera w dziedzinie zrównoważonego biznesu, ale także inspiruje innych do podobnych działań. Bądźmy więc odpowiedzialni, czerpiąc radość z piknikowej atmosfery.

Firmy, które nam zaufały

AMARA
Ryvu Therapeutics
Berner
Teva
Woodward Poland Sp. z o.o.
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
Star-Typ Sport
Charsznickie Pola Natury
PWS Konstanta
INETUM
PGE Polska Grupa Energetyczna
Investa
VSoft SA
UPC Polska
Jacek Kliszcz – Prezes Zarządu PWS Konstanta SA
" Zachwyt jest taki, że nikt nie chce się rozstawać z tym eventem."
dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Lema, ekspert ds. nowych technologii
" To nie pierwsze wydarzenie, w którym brałem udział organizowane przez właśnie przez tę agencję. Wspieram, kibicuję i polecam."
Joanna Kijanka – Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Intersnack Poland
" Mocno wsłuchują się w głos swojego klienta i odpowiadają na nasze potrzeby."
Katarzyna Łaput – Zastępca Dyrektora ds. Edukacji i Promocji MIT
" Z TT Age nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli jakikolwiek event i wydarzenie to naprawdę tylko z nimi."
gen. Roman Polko – były dowódca jednostki GROM
" Fajnie było z Wami się spotkać, fajnie było coś wspólnie robić. Myślę, że będziemy mieć okazję współdziałać również w przyszłości. Super robota, dziękuję."
Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj – trener personalny, influencer Qczaj – trener personalny, influencer
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"

Napisz do nas

    Treść Wiadomości*

    lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF