Social Media

Jakie atrakcje zorganizować na pikniku firmowym?

Gotowi na niezapomnianą przygodę? Piknik firmowy to nie tylko zwykłe spotkanie – to ekscytująca podróż pełna niezwykłych atrakcji i nowych doświadczeń! 

 

Jakie atrakcje możemy dla Ciebie przygotować, aby każdy uczestnik niezależnie od wieku dobrze bawił się na pikniku? 

 

Zorganizujemy dla Ciebie nieoczywiste atrakcje, które na długo zapadną w pamięć! Ogranicza nas tylko wyobraźnia i…budżet! 

 

Zaplanuj na swoim pikniku strefę gastronomiczną, świetnie sprawdzą się pokazy live cooking, foodtrucki, czy też proste przekąski od lokalnych dostawców. 

 

Daj się odprężyć Twoim pracownikom i zorganizuj dla nich strefę relaksu. Profesjonalni masażyści i fizjoterapeuci zadbają o dobre samopoczucie wszystkich uczestnikom. 

 

Zorganizuj również konkursy z nagrodami, aby zintegrować zespół! To nie tylko dobra zabawa, ale również zdrowa rywalizacja pomiędzy zawodnikami. 

 

Doskonale sprawdzi się również zorganizowana gra terenowa. Logiczne zagadki, wyzwania w terenie to dobry sposób na wprowadzenie w życie trochę aktywności ruchowej!

 

Nie zapomnij również o najmłodszych. Zorganizuj dla nich dmuchany plac zabaw, mobilną strzelnicę, czy mini warsztaty kreatywne. 

 

Warto dostosować wybór atrakcji do charakteru firmy, preferencji pracowników i celów pikniku. Dzięki różnorodności atrakcji każdy uczestnik powinien znaleźć coś dla siebie, co sprawi, że piknik stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

 

Nie wiesz czym jeszcze zaskoczyć pracowników? Skontaktuj się z nami! Podpowiemy i zorganizujemy za Ciebie wspaniały piknik!

Firmy, które nam zaufały

AMARA
Ryvu Therapeutics
Berner
Teva
Woodward Poland Sp. z o.o.
Pegasystems Software Limited sp. z o.o.
Star-Typ Sport
Charsznickie Pola Natury
PWS Konstanta
INETUM
PGE Polska Grupa Energetyczna
Investa
VSoft SA
UPC Polska
Jacek Kliszcz – Prezes Zarządu PWS Konstanta SA
" Zachwyt jest taki, że nikt nie chce się rozstawać z tym eventem."
dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Lema, ekspert ds. nowych technologii
" To nie pierwsze wydarzenie, w którym brałem udział organizowane przez właśnie przez tę agencję. Wspieram, kibicuję i polecam."
Joanna Kijanka – Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Intersnack Poland
" Mocno wsłuchują się w głos swojego klienta i odpowiadają na nasze potrzeby."
Katarzyna Łaput – Zastępca Dyrektora ds. Edukacji i Promocji MIT
" Z TT Age nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli jakikolwiek event i wydarzenie to naprawdę tylko z nimi."
gen. Roman Polko – były dowódca jednostki GROM
" Fajnie było z Wami się spotkać, fajnie było coś wspólnie robić. Myślę, że będziemy mieć okazję współdziałać również w przyszłości. Super robota, dziękuję."
Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer – polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny
" Fantastyczny zespół i współpraca na najwyższym poziomie! Z TT Age zawsze pozytywnie, na wesoło i przede wszystkim profesjonalnie!"
Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Wyszkoni – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów
" TT Age - świetna ekipa! Współpraca godna polecenia!"
Qczaj – trener personalny, influencer Qczaj – trener personalny, influencer
" TT Age to agencja, na której można polegać! Kochani, satysfakcja 100%!"

Napisz do nas

    Treść Wiadomości*

    lub wypełnij i wyślij do nas BRIEF